Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

Autor: admin

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, przy jakich spora liczba kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą należałoby poprawić, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Na pewno w mojej pracy jest przydatne wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy też sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć

Czytaj więcej...